Інформація

Доставка ліків з Німеччини в Україну з гарантованою якістю та ефективністю

Служба Де-Фарма дозволяє здійснювати покупки в німецьких аптеках, не виїжджаючи з України. Ми можемо запропонувати Вам повний спектр препаратів для лікування, профілактики та підтримки здоров'я людини. 

Пошук

Доставка ліків з Німеччини в Україну з гарантованою якістю та ефективністю

Жодна сфера нашого життя не є настільки важливою та хиткою, як здоров'я. Тому ми віддали перевагу саме німецькій фармації.

Служба Де-Фарма дозволяє здійснювати покупки в німецьких аптеках, не виїжджаючи з України. Ми можемо запропонувати Вам повний спектр препаратів для лікування, профілактики та підтримки здоров'я людини. Фармацевтичні виробники Німеччини Bayer, Boehringer Ingelheim, Fresenius, Merck, Berlin-Chemie, European Pharma, Axicorp, Paranova та інші компанії гарантують оптимальне співвідношення ціни та якості медикаментів. Залежно від призначення лікаря Ви зможете знайти цікавлячий Вас препарат у будь-якій формі випуску, як то таблетки, капсули, флакони, ампули, мазі, аерозолі тощо. Купуючи препарат в Німеччині, Ви придбаєте медикамент, який дійсно допоможе прискорити процес одужання та тим самим покращить якість життя.

Ліки щоденно рятують життя. Вони також покращують та підтримують здоров'я багатьох людей. Для забезпечення якості, ефективності та безпеки лікарських засобів важливо, щоб у процесі виробництва лікарських засобів приймалися заходи, які гарантують, що вони виготовлені відповідно до встановленої якості.

Німеччина посідає перше місце за якістю фармацевтичного виробництва! Таким є результат опитування 500 міжнародних фармацевтичних компаній. Згідно з доповіддю CPhI Worldwide-Annual Industry Report 2017, Німеччина випереджає всіх європейських конкурентів як за якістю виробництва активних інгредієнтів, так і за якістю виробництва готових лікарських форм - і значно випереджає Японію та США. Німеччина також увійшла до рейтингу як європейська країна з найбільшим потенціалом зростання.